-
Nejnovější
-
Chuck Norris
-
Období
Když šel Bubák spát, každou noc se podíval pod postel, jestli tam není Chuck Norris. Dnes už ho pod postelí nehledá, potože ví, že se Chuck umí příliš dobře maskovat.
Další vtipy z kategorie
Pompeje nepohltil popel z Vesuvu, ale Chuck Norris, který si oklepal svůj doutník.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris si jako malý hrál s lopatičkou a kyblíčkem, dnes tomu říkají Mount Everest.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris dokáže napsat v čísle dvě desetinné čárky.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris jednou kopl do stromu, od té doby rok co rok shazují stromy listí radši sami.
-
+


4. 1. 2012
Když Chuck Norris zavolá do telefonické soutěže, stačí, aby se představil a má výhru jistou.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris prošel pralesem v Antarktidě.
-
+


4. 1. 2012
Víte kdo vyhubil dinosaury? ChuckNorrisaurus.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris dokáže dát 2 góly v hokejovém prodloužení.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris nepotřebuje myš u počítače, kurzor ovládá pohledem.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris uhádl v loterii 8 čísel ze 7.
-
+


4. 1. 2012